RSS
امروز جمعه ، ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
آخرین اخبار

قطعی موقت سامانه های بانک ملت

پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه برای محرم

تودیع و معارفه در بانک ایران زمین

تقویت بخش خصوصی از برنامه های جدی بیمه مرکزی است

قیمت سهام بیمه سامان از ۴۰۰ تومان گذشت

چشم انداز قیمت جهانی طلا در روزهای آینده

دلار ۱۴هزارو ۵۰۰تومان شد

سپرده سرمایه گذاری یک‌ساله سودمند بانک آینده

چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

آغاز پرداخت حق تقدم سهام بیمه سرمد در بانک صادرات

هشدار به بانک مرکزی

تصویب صورت های مالی بانک صنعت و معدن

راه اندازی یک پروژه ملّی با تسهیلات بانک ملی ایران

احتمال متمرکز خدمات بانکی بر روی پیام رسان «بله»

صدور مجوز انتشار ۵۰۰ میلیارد صکوک مرابحه

لزوم طراحی دستورالعمل منسجم برای معاملات فردایی ارز

عرضه اولیه ۴۰ میلیون سهام "تاپکیش"

در بازه چهارماهه اجرای سیاست تثبیت نرخ ارز

بانک‌ها مسئول جبران خسارت دارندگان کارت به دلیل نبود OTP شدند

پرداخت ۷۱میلیارد ریال از سوی بیمه‌‌کوثر به خسارت‌‌دیدگان

اقتصاد ایران بیمار است، دولت به اقتصاددانان مراجعه‌ کند

جلسه فراکسیون مستقلان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی

سازمان‌ها دیگر از حساب‌های بانکی خود سود نمی‌گیرند

آزادسازی نرخ ارز در راستای سیاست‌های شوک درمانی است

آیا یک بحران جهانی بدهی دیگر در راه است؟

٢٥خدمت غیرحضوری تامین اجتماعی

۱۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۵/۲۲کد خبر: 254348
ایستانیوز:در نشست شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران که با حضور معاون بیمه ای و سایر مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، سامانه ٢٥ خدمت غیرحضوری این اداره کل تشریح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، محمدحسن زدا معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در این جلسه، سامانه ٢٥ خدمت غیرحضوری اداره کل غرب تهران را کاری بی‌نظیر دانست و افزود: مدیران و کارکنان این سازمان جهت توسعه خدمات و ارتقای فعالیت ها تلاش می کنند. طرح هایی پیشنهاد می شود و نقاط ضعف و قوت طرح های موردنظر را مورد بررسی قرار می‏ دهند و پس از رفع مسائل، طرح ها را اجرایی می کنند.
وی ضمن استقبال از طرح سامانه ٢٥ خدمت غیرحضوری غرب تهران بزرگ و تاکید جهت ادامه و تکمیل طرح گفت: باید به سمتی برویم که تمام زیرخدمت‌های غیرحضوری تعریف شود و به آسانی در دسترس همه مردم قرار گیرد.
زدا با اشاره به سامانه ١٤٢٠ افزود: باید سعی کنیم تمام خدمات غیرحضوری از طریق این سامانه به همه مخاطبان در بیش از ٥٠٠ شعبه در سراسر ایران ارائه شود.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به توسعه خدمات غیرحضوری به عنوان یکی از راهبردهای این سازمان گفت: بی‌شک طی سال‌های اخیر نهضت آی.تی تامین اجتماعی را متحول کرد و این تحول و دگرگونی ادامه دارد.
وی با توجه به ششمین جلسه شورای اداری معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور هماهنگی بیشتر و تسهیل استفاده از آی.تی در سازمان تامین اجتماعی؛ دستورهایی از سوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در این زمینه صادر شده است.
زدا افزود: در معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی نیز به منظور بهبود فرایندها و تسریع در بهره‌برداری از فناوری اطلاعات؛ کمیته اتوماسیون در واحدهای مختلف شکل گرفته است و به زودی آثار و نتایج تصمیم‌های اتخاذشده به منظور بهبود فرایندها جهت ارتقاء خدمت‌رسانی واحدها مشخص می‌شود.
وی تعامل سازمان تامین اجتماعی  و شرکای اجتماعی را موثر دانست و گفت: این سازمان به همان میزان که در جامعه تاثیرگذار است، از تصمیم‌گیرهای نهادهای تصمیم‌ساز و سیاستگذار نیز تاثیر می‌گیرد.
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: طی چند سال اخیر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگوهای زیادی داشتیم و در این مذاکرات همفکری های خوبی انجام شده است.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران نیز در این نشست گفت: پس از موفقیت طرح دفاتر درمانی غیرحضوری الکترونیکی، سامانه ٢٥ نوع خدمت غیرحضوری نیز در دستور کار قرار گرفت. این سامانه، ارتباطی با میز خدمت ندارد و بیمه‌شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان می‌توانند بدون حضور در شعب و از طریق سامانه یادشده نسبت به دریافت تعهدات اقدام کنند. با اجرای این طرح علاوه بر ارتقاء سطح کیفیت خدمات، رضایتمندی مخاطبان نیز افزایش می‌یابد و توسعه سازمان الکترونیکی را شاهد خواهیم بود.
ناهید حیدری با اشاره به عملکرد هیات‌های تشخیص مطالبات در سطح غرب تهران بزرگ گفت: ٢٥ هزار و ٣٨٨ پرونده در هیات تشخیص مطالبات بدوی مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت و از این تعداد حدود ١٤ هزار و ٨٥٠ پرونده منجر به تجدید محاسبه شدند.
 وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به نیروی کار جهت کاهش ریسک‌ها موجب افزایش بهره‌وری می‌گردد، گفت: طرح های بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش‌حساب، راه‌اندازی وی. آی. پی و ارائه خدمات ویژه به کارفرمایان خوش‌حساب توسط این سازمان برای کمک به کارفرمایان اجرایی شده است.
گفتنی است، در این نشست موضوعاتی از قبیل صدور دفاتر درمانی، بیمه اتباع، حسابری از دفاتر، بارزسی الکترونیکی، بازرسی کشفی کارگاه‌ها، برقراری مستمری در کارهای سخت و زیان‌آور، بیمه دانشجویان، افزایش بی رویه دستمزد بیمه‌شدگان و غیره مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:تامین اجتماعی
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *