RSS
امروز چهارشنبه ، ۳ بهمن ۱۳۹۷
آخرین اخبار

کاهش چشمگیر نسبت خسارت بیمه‌ های حوادث کوثر

افزایش تراکنش‌های اینترنتی بانک صادرات

نرخ تورم تولیدکننده خدماتی ۸.۸ درصد افزایش یافت

واگذاری سهام چهار انبار، یک سردخانه و یک سیلوی دولتی با مذاکره

واردات بدون انتقال ارز منتفی شد

پرداخت سه هزارو۶۰۸ میلیاردریال تسهیلات قرض‌الحسنه دربانک کارگشایی

اثر غیرمستقیم بخشنامه جدید بانک مرکزی در حذف حساب‌های پشتیبان

نوسانات جزئی نرخ ارز

نرخ سکه به ۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان رسید

فردمحور کردن بیمه شخص ثالث نیازمند توجه همه جانبه به مزایا و معایب آن است

واریز عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن

صندوق با درآمد ثابت پیروز رقابت با سپرده بانکی

نحوه انجام قرارداد سلف موازی در بورس کالا

ارزش بازار "سفارس" افزایش یافت

"وسبحان" خریدار و فروشنده بود

احتمال پنج عرضه اولیه در بورس تهران

زیان ۴۶ریالی سیمان تهران برای هر سهم

"والبر" ۷۰۱ میلیارد ریال سود واگذاری کسب کرد

"وغدیر" تنها فروشنده بود

«مهرام» سود ۵۳۶ ریالی را پوشش داد

مشاوران سازمان تامین اجتماعی از ۳۰ به ۹ نفر کاهش یافت

بانک سامان، خدمات شعبه‌ای را تلفنی ارایه می‌دهد

ضریب نفوذ بازار سرمایه افزایشی است

زیان ۵۹۶۸ریالی هر سهم بانک دی

افزایش سرمایه بانک‌ها در دستور کار شورای سران قوا

صورت های مالی، تصویب و اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند

سود ۱۴۹ریالی بیمه نوین برای هر سهم

۱۷:۹ - ۱۳۹۷/۴/۳۱کد خبر: 251124
ایستانیوز: مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز یکشنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷، برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ با حضور بیش از ۹۳ درصد سهامداران در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، در آغاز مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه نوین (سهامی عام) حاضران، محمد هادی افشاری را به عنوان رئیس، امیر شفیعی و محمد بدیعی جاریانی را به عنوان ناظران و شقایق دیلمی پور را به عنوان منشی جلسه انتخاب کردند، در این جلسه نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت.
 
در ادامه حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین علاوه بر قرائت گزارش هیأت مدیره از رشد ۲۱ درصدی پرتفوی شرکت طی سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته بیمه نوین بیشترین رشد را از زمان تأسیس تجربه کرد و با کاهش ۱۹ درصدی خسارت که نتیجه پالایش بیمه نامه های تحت پوشش در شرکت بود و در نهایت با تلاش تمام اعضای شرکت موفق به تحقق ۹۹.۵۳ درصدی بودجه مصوب هیأت مدیره شدیم.
 
وی همچنین بااشاره به تغییر رویکرد شرکت از پرتفوی محوری صِرف به سمت مدیریت ریسک و بینش خدمت رسانی افزود: ما طی سال گذشته علاوه بر برنامه ریزی و اجرای پالایش پرتفوی شرکت ارتقای کیفی و کمی خدمات را در دستور کار قرار دادیم که همین امر به رشد ۴۰ درصدی در صدور بیمه های بدنه با تحول نگرش در خدمت رسانی با ارائه محصول اتوپلاس شد.
 
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه ریزی برای ایجاد ارتباط مؤثر با بیمه گذاران شرکت، ارائه طرح های نوین بیمه ای با هدف ارائه پوشش های جدید با تلفیق محصولات و همچنین تغییر در کیفیت و شکل خدمت رسانی به بیمه گذاران جزو برنامه های آتی شرکت است.
 
پس از ارائه گزارش هیأت مدیره، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و بازرس، در نهایت با شناسایی سود 149 ریالی، صورت های سال مالی 1396 شرکت و عملکرد هیأت مدیره به تصویب مجمع عمومی عادی سالانه رسید. همچنین مؤسسه حسابرسی رایمند و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس اصلی شرکت و مؤسسه حسابرسی بهمند نیز به عنوان بازرس علی البدل برای یک سال دیگر و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شد.
 
در پایان نیز اعضای هیأت مدیره جدید بیمه نوین پس از رأی‌گیری در مجمع عمومی عادی سالانه انتخاب و براین اساس بانک اقتصاد نوین، شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس، شرکت تأمین آتیه درخشان نوین و شرکت آرین گستر تابان سبز به عنوان اعضای اصلی و شرکت های سرمایه گذاری ساختمان ایران و سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره بیمه نوین انتخاب شدند.
 
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بیمه نوین
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *