RSS
امروز چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

اگر بانک مرکزی دخالت نکند، حباب سکه می‌ترکد

از "الف" تا "ی" ارزهای دیجیتالی

شگرد جدید صرافان در فروش ارز

زمان واریز یارانه مردادماه مشخص شد

امکان ثبت اینترنتی درخواست برای دریافت پایانه فروشگاهی بانک ملت

حمایت بانک کشاورزی از سنت حسنه ازدواج

انتشار شماره جدید ماهنامه بیمه دانا

پاسخگویی صددرصدی بیمه آسیا

افزایش اعتماد عمومی و رشد سرمایه‌گذاری در بانک شهر

نقش حساس تأمین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی

مکاتبه مالیاتی بانک‌ها با جهانگیری

رشد ۲۴۰۰واحدی شاخص بورس

دستورالعمل توازن صادراتی تصویب شد

متوسط مالیات هر پزشک ۵.۷ میلیون

نرخ دلار به زیر ۸ هزار تومان رسید

انتخاب رئیس و نایب رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران

شرکت مخابرات سرویس های ویژه به صنعت بیمه ارایه می دهد

بیمه گذاران الحاقیه بیمه بدنه خودرو تهیه کنند

سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار بیمه‌ای به ۴ میلیارد دلار رسید

دستورالعمل تامین و انتقال ارز هزینه‌های حمل‌ونقل کالا ابلاغ شد

راهکارهای ۱۰ گانه ساماندهی بازار مسکن

ابلاغ صورت‌های مالی نمونه به شرکت‌های کارگزاری

انتصاب مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین

نظام پیشنهادها، محور مجله شماره ۲۵۳ بانک ملی ایران

شارژ آزمایشی مگامدول چادرملو با موفقیت انجام شد

از طریق برنامه های آموزشی و تخصصی صورت می گیرد

تقویت شبکه فروش بیمه سرمد

۱۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۴/۳۰کد خبر: 251068
ایستانیوز: نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی بیمه سرمد در مشهد با حضور مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، سید روح اله علیپور عضو هیات مدیره و معاونت مالی-اداری، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، در ابتدای این جلسه که روز گذشته 97/4/27 در هتل آزادی مشهد با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، رییس هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات و تلاش های صورت گرفته در سه ماهه نخست سال جاری همکاران، لزوم یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات در تمامی استان ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: شعب شرکت در سراسر کشور باید به لحاظ دانش علمی در سطح قابل قبولی قرار داشته باشند و برای تحقق این مهم، برنامه ریزی های متعددی به منظور تقویت شبکه فروش از طریق برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی صورت گرفته است.
دکتر مجتبی کاتب در بخش دیگری از سخنان خود توسعه تعاملات با بانک صادرات ایران را به عنوان بزرگترین و ارزنده ترین مشتری این شرکت مورد تاکید قرار داد و افزود: گسترش همکاری های مشترک بانک-بیمه از طریق ایجاد ارتباط مستمر با مدیران بانک صادرات استان ها و نیازسنجی از آن ها، یکی از مهمترین رویکرد های شرکت در سال جاری می باشد؛ بر همین اساس ما در بیمه سرمد باید به عنوان خدمتگزاران مجموعه بانک صادرات انجام وظیفه کرده و تمامی تلاش خود را در جهت جلب رضایت صد در صدی آنان به کار بندیم.
سید روح اله علیپور عضو هیات مدیره و معاونت مالی-اداری نیز در این نشست، از عملکرد شعب بیمه سرمد در سه ماه نخست سال جاری اظهار رضایت کرد و گفت: خوشبختانه در این بازه زمانی به واسطه ایجاد انگیزه مضاعف در میان پرسنل از طریق رفتار سازمانی قابل قبول، مثبت بودن فضای شغلی، اجرای طرح طبقه بندی و ارزش یابی مشاغل و ارتقای کیفی سطح خدمات رفاهی، اهداف پیش بینی شده شرکت محقق شده است.
وی ایجاد هماهنگی میان واحدها و تسریع در انجام امور توسط شعب را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در فضای رقابتی امروز، سرعت در ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن امری لازم و ضروری است و تمامی پرسنل باید در خصوص حفظ و ادامه این روند کوشا باشند.
در پایان این نشست هم اندیشی، مدیران استانی ضمن معرفی عملکرد شعبه خود، در فضایی دوستانه مشکلات و موانع موجود را بیان کردند و رییس هیات مدیره نیز پس از استماع موارد مطروحه، نسبت به بررسی و ارائه راهکار در خصوص رفع این موانع اقدام نمود.
در طی این جلسه که بیش از 5 ساعت به طول انجامید، عملکرد کلیه شعب به لحاظ آمار و ارقام بررسی و نظرات مدیران استانی و مشکلات آنها مورد ارزیابی قرار گرفت، همه واحدهای استانی در خصوص ارائه بسته های متنوع بیمه ای به مشتریان بزرگ و ایجاد انگیزه در نمایندگان از طریق برگزاری جشنواره های گوناگون به تبادل اطلاعات پرداختند.
در پایان سه مدیریت استانی و بیش از 10 نفر از نمایندگان برتر در سراسر کشور به لحاظ عملکرد مطلوب معرفی شدند و با اهدای لوح، تندیس و هدایای نقدی از آنان تقدیر به عمل آمد.
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بیمه سرمد
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *