RSS
امروز چهارشنبه ، ۴ خرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار

سود ۱۳ شرکت غیربورسی سهام عدالت در آینده نزدیک واریز خواهد شد

دنیای بانکداری با ورود فین تک ها متحول شده است

خبرهای جدید از سهام دو باشگاه فوتبالی

دلار گوی سبقت را از طلا ربود

کمبود مواد غذایی به کشورهای ثروتمند رسید!

مطالبات معوق شبکه بانکی ایران

افزایش وام پرداختی بانک‌ها در فروردین

دست دولت در جیب بانک‌ها

وام مستمری بگیران افزایش می‌یابد

کدام بانک در پرداخت وام پیشرو است؟

تورم به کدام مناطق بیشتر آسیب می زند؟

شرط کاهش التهاب در بازار خودرو

امسال بازارهای نوظهور با بحران بدهی مواجه می شوند

آمار امیدبخش چک های مبادله شده در اولین ماه سال

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیشگام حمایت از صنایع خلاق

خدمات ضمانت‌نامه‌ای بانک سامان به صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی

انعقاد قراردادهای بیمه‌ای ذوب‌آهن اصفهان با بیمه دانا

هوش مصنوعی و بیمه؛ نگاهی به یک رویکرد فناورمحور

سه اتفاق مهم در بازارهای بین بانکی

نحوه بازپرداخت وام ودیعه مسکن چگونه است؟

مراجعه بدهکاران بانکی برای تسویه بدهی

چالش اصلی بیمه ای بیماری های نادر در ایران

بیمه سامان، حامی نمایشگاه صنعت نساجی یزد

آینده نئوبانک ها، ارائه سرویس در شبکه های اجتماعی است

۶۲ شرکت مادرتخصصی دولتی زیان‌ده هستند

در نشست خبری ائتلاف فکر نو مطرح شد :

دولت به بخش خصوصی اعتماد ندارد

۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۳/۲کد خبر: 243821
ایستانیوز:جوانان قطعا می توانند با فکر و انسجام تحول بزرگی را ایجاد کنند و ما باید از پیشکسوتان مشاوره گرفته و به جوانان میدان دهیم تا در بخش های اتاق بازرگانی واتاق فکر تغییرات عمده ای را در زمینه اقتصادی به وجود آوردند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، انجمن جوانان اتاق بازرگانی تهران به دنبال تشکل مستقل ، تقویت فضای کسب و کار پل ارتباطی بین جوانان و دولت و سامان دهی استارتاپ ها می باشد.
پرهام رضایی از اعضای هیات موسس ائتلاف فکر نو با اشاره به برگزاری  اولین انتخابات انجمن جوانان اتاق بازرگانی تهران گفت: هدف از ایجاد این انجمن جانشین پروری و ایجاد تشکل های استانی و در نهایت هدف ملی آن ایجاد تشکل ملی برای جوانان زیر نظر اتاق بازرگانی است
 
 وی افزود :جوانان قطعا می توانند با فکر و انسجام تحول بزرگی را ایجاد کنند و ما باید از پیشکسوتان مشاوره گرفته و به جوانان میدان دهیم تا در بخش های اتاق بازرگانی واتاق فکر تغییرات عمده ای را در زمینه اقتصادی به وجود آوردند به گفته وی با توجه به شعار سال یکی از کارهای انجمن برای جوانان حمایت از کالای ایرانیست به شرط آن که دولت فضایی را به بخش اشتغال زایی و تسهیلات تخصیص دهد.
 
همچنین اعطاء ا... اشرفی اصفهانی گفت: یکی از حمایت ها در این انجمن که انتخابات آن در 6 خرداد ماه برگزار می شود ایجاد مسئولیت اجتماعی ، شبکه سازی کار آفرینی ، همگرایی و داشتن یک نهاد قانونی برای افراد خلاق و نخبه می باشد وی تصریح کرد یکی از حمایت ها نیز در بحث امور بانکیست چراکه سودهای کلانی که برای کالاهای ایرانی گرفته می شود قطعا باید به تعادل برسند.
 
وی با اشاره به این که دولت به بخش خصوصی اعتماد ندارد گفت ما در نظر داریم تا با همکاری و هم اندیشی کسب و کارهای جدید و مشترک ، آموزش و مهارت آفرینی در زمینه مدیریت و مسئولیت های اجتماعی در شاخه های مختلف ایجاد کنیم.
 
میلاد بختیاری از دیگر اعضای ائتلاف فکر نو گفت انجمن به دنبال تشکل مستقل تقویت فضای کسب و کار پل ارتباطی بین جوانان و دولت و سامان دهی استارتاپ ها می باشد.
 
هدیه بهرام پور از دیگر فعالان انجمن خاطر نشان کرد: یکی از شاخصه های پیشرفت حضور زنان می باشد امید واریم در این انجمن جایگاه خاصی برای بانوان در نظر گرفته شود تا با توجه بیشتر در زمینه ورود بانوان به کار و جذب سرمایه گذاری به مشکلات آنان بیشتر مد نظر قرار گیرد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *