RSS
امروز یکشنبه ، ۳۰ دی ۱۳۹۷
آخرین اخبار

وظیفه بانک توسعه تعاون ارائه خدمات تخصصی بانکی به تعاونگران است

وزیر اقتصاد: از ممنوع‌الخروجی رییس خصوصی‌سازی بی‌اطلاعم

قدردانی از بانک سامان درهمایش ملی تجلیل ازبرگزیدگان مسئولیت‌پذیری

عرضه مرحله سوم نفت در بورس قطعی شد

رضایت اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی درودگران از بانک توسعه تعاون

تسهیلات ارزان‌قیمت بانک‌پاسارگاد برای فعالان اقتصادی

محصول بانک رفاه محصول برتر ایرانی شد

حکم قطعی پرونده ۵ صراف صادر شد

ارسال لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت نظام

ثبت افزایش سرمایه ۱۲درصدی «فخاس»

سودسازی ۹۰۱ریالی «شتران» برای هرسهم

سود ۴۴ تومانی برای هرسهم «فسرب»

سود ۴ریالی در گزارش ۹ ماهه «خشرق»

افزایش سرمایه ۱۰۰درصدی در «سمگا»

افزایش سرمایه «اتکام» تصویب شد

باجه بانک سینا در یاسوج به بهره برداری رسید

حمایت از اشتغال و کسب و کار با اعطای تسهیلات بدون سود

اعلام زمان برگزاری مجمع صاحبان سهام بانک گردشگری

آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی ایران

واریز سود سهام عدالت مشمولان ادامه دارد

اقتصاد پویا و مولد در سایه صلح جاری است

رکورد شکنی سهام بانک دی در بازار سرمایه

نرخ دلار ۱۱هزارو ۳۳۴تومان

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

بیمه‌ها به پلاسکو چقدر خسارت دادند؟

عبور ارزش معاملات فرابورس از ۲۰۰۰ میلیارد ریال

۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۲/۴کد خبر: 241188
ایستانیوز:شاخص کل فرابورس امروز با بیش از ۵ واحد افزایش در ارتفاع بالاتر از ۱۰۶۰ واحدی ایستاد و حجم معاملات به بیش از ۱۷۲ میلیون و ارزش معاملات به بیش از دو هزار و ۳۷ میلیارد ریال رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمارهای معاملاتی مشخص کرد در روزی که بالغ بر ۸۴ میلیون سهم به ارزش بیش از ۲۳۱ میلیارد ریال در مجموع بازارهای اول و دوم فرابورس جابه‌جایی شدند، نماد «زاگرس» متعلق به پتروشیمی زاگرس با بیش از ۷۱ میلیارد ریال ارزش، بیشترین ارزش معاملاتی و سهامی ذوب‌آهن اصفهان با بیش از ۴۱ میلیون جابه‌جایی سهم، بیشترین حجم معاملاتی را در بازارهای اول و دوم به خود اختصاص دادند.
 
همچنین شاخص کل فرابورس امروز با بیش از ۵ واحد افزایش در ارتفاع بالاتر از ۱۰۶۰ واحدی ایستاد و حجم معاملات در بازارهای نُه‌گانه به بیش از ۱۷۲ میلیون ورقه و ارزش معاملات به بیش از دو هزار و ۳۷ میلیارد ریال رسید.
 
از سویی روز جاری در بازار دوم فرابورس نماد معاملاتی شرکت صنعت روی زنگان با نماد «زنگان ۱» به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، حداکثر تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ تعلیق شد.
 
در بازار اوراق با درآمد ثابت امروز بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ورقه بهادار با ارزشی بیش از یک میلیارد و ۵۸۷ هزار ریال جابه‌جا شد؛ با تغییر مالکیت ۹۰۰ هزار هزار ورق بهادار به ارزش افزون بر ۷۷۷ میلیارد ریال، اخزا۶۰۷۲ بیشترین حجم و ارزش را در معاملات امروز این بازار به خود اختصاص داد.
 
از سوی دیگر در روزی که گذشت معامله بیش از ۴ میلیون ورقه بهادار متعلق به صندوق‌های قابل معامله (ETF) به ارزش افزون بر ۵۴ میلیارد ریال رقم خورد.
 
نگاهی به معاملات  تابلو تسهیلات مسکن نشان می‌دهد که امروز بیش از ۷۱ هزار ورق تسه با ارزشی بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال معامله شدند که امتیاز تسهیلات مسکن فروردین ۹۷ با بیشترین حجم و ارزش در صدر این گروه قرار گرفت.
 
سه تابلو بازار پایه نیز امروز میزبان جابه‌جایی بیش از ۸۲ میلیون سهم به ارزش بیش از ۱۲۱ میلیارد ریال معامله بودند. گفتنی است که با تعلیق نماد «زنگان» امروز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷ نمادهای «ذوب»، «زاگرس» و «تبرک» به ترتیب پُربیننده‌ترین نمادها بودند و نماد «ذوب» با بیش از یک واحد، بیشترین تاثیر مثبت را بر آیفکس بر جای گذاشت که پس از آن به ترتیب نمادهای «شاوان» و «شراز» قرار گرفتند.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:فرابورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *