RSS
امروز دوشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

تراز تجاری مثبت ۲۷۱ میلیون دلار شد

پدر تجارت چای ایران در گذشت

سعید لیلاز قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو دیزل شد

هشدار به خریداران طلا

طرح ممنوعیت واگذاری سکه بهار آزادی اعلام وصول شد

تعداد وام‌های مسکن پرداختی ۲ برابر شد

مشتریان خوش «پیمان» بانک صادرات جایزه ویژه می‌گیرند

کاربران کانون جوانه‎های بانک ملی، مدیران اقتصادی آینده ایران

بانک رفاه پیشقراول حوزه سلامت

تفحص از بانک مرکزی کلید خورد

اعضای هیات مدیره ایران خودرو انتخاب شدند

نسبت‌های عجیب نرخ ارز در سامانه سنا

سرگردانی خریداران خودروهای پیش خرید خارجی

جزییات بازگشایی نماد معاملاتی «های وب»

تغییرات نرخ تورم در ۱۶ ماه گذشته

لزوم اصلاح نقشه ارزی کشور

کاهش قیمت سکه در بازار

رشد ۲۸۱۸ واحدی شاخص کل بورس

برگزاری کارگاه آموزشی بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا

راه‌اندازی سامانه‌ای برای اعلام قیمت ارز برای عامه مردم

خریدوفروش مصنوعات طلا در حد صفر است

صنعت بیمه بر پایه دانش بیم‌سنجی استوار است

تهیه بیمه نامه عمر از محل خسارت فوت

بیمه کارآفرین نه به سهامداران سود داد نه به هیات مدیره پاداش

اطمینان نهاوندیان در مورد کنترل نوسانات ارزی

عبور ارزش معاملات فرابورس از ۲۰۰۰ میلیارد ریال

۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۲/۴کد خبر: 241188
ایستانیوز:شاخص کل فرابورس امروز با بیش از ۵ واحد افزایش در ارتفاع بالاتر از ۱۰۶۰ واحدی ایستاد و حجم معاملات به بیش از ۱۷۲ میلیون و ارزش معاملات به بیش از دو هزار و ۳۷ میلیارد ریال رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمارهای معاملاتی مشخص کرد در روزی که بالغ بر ۸۴ میلیون سهم به ارزش بیش از ۲۳۱ میلیارد ریال در مجموع بازارهای اول و دوم فرابورس جابه‌جایی شدند، نماد «زاگرس» متعلق به پتروشیمی زاگرس با بیش از ۷۱ میلیارد ریال ارزش، بیشترین ارزش معاملاتی و سهامی ذوب‌آهن اصفهان با بیش از ۴۱ میلیون جابه‌جایی سهم، بیشترین حجم معاملاتی را در بازارهای اول و دوم به خود اختصاص دادند.
 
همچنین شاخص کل فرابورس امروز با بیش از ۵ واحد افزایش در ارتفاع بالاتر از ۱۰۶۰ واحدی ایستاد و حجم معاملات در بازارهای نُه‌گانه به بیش از ۱۷۲ میلیون ورقه و ارزش معاملات به بیش از دو هزار و ۳۷ میلیارد ریال رسید.
 
از سویی روز جاری در بازار دوم فرابورس نماد معاملاتی شرکت صنعت روی زنگان با نماد «زنگان ۱» به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، حداکثر تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ تعلیق شد.
 
در بازار اوراق با درآمد ثابت امروز بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ورقه بهادار با ارزشی بیش از یک میلیارد و ۵۸۷ هزار ریال جابه‌جا شد؛ با تغییر مالکیت ۹۰۰ هزار هزار ورق بهادار به ارزش افزون بر ۷۷۷ میلیارد ریال، اخزا۶۰۷۲ بیشترین حجم و ارزش را در معاملات امروز این بازار به خود اختصاص داد.
 
از سوی دیگر در روزی که گذشت معامله بیش از ۴ میلیون ورقه بهادار متعلق به صندوق‌های قابل معامله (ETF) به ارزش افزون بر ۵۴ میلیارد ریال رقم خورد.
 
نگاهی به معاملات  تابلو تسهیلات مسکن نشان می‌دهد که امروز بیش از ۷۱ هزار ورق تسه با ارزشی بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال معامله شدند که امتیاز تسهیلات مسکن فروردین ۹۷ با بیشترین حجم و ارزش در صدر این گروه قرار گرفت.
 
سه تابلو بازار پایه نیز امروز میزبان جابه‌جایی بیش از ۸۲ میلیون سهم به ارزش بیش از ۱۲۱ میلیارد ریال معامله بودند. گفتنی است که با تعلیق نماد «زنگان» امروز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷ نمادهای «ذوب»، «زاگرس» و «تبرک» به ترتیب پُربیننده‌ترین نمادها بودند و نماد «ذوب» با بیش از یک واحد، بیشترین تاثیر مثبت را بر آیفکس بر جای گذاشت که پس از آن به ترتیب نمادهای «شاوان» و «شراز» قرار گرفتند.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:فرابورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *