RSS
امروز سه شنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
آخرین اخبار

حضور بیمه سامان در نمایشگاه دنیای اسباب بازی

انستیتو paintech ایران کیش افتتاح می شود

خدمت به مردم و کمک به ایجاد اشتغال را وظیفه خود می دانیم

روزهای موعود FATF برای ایران

سطح یک توانگری مالی بیمه نوین تمدید شد

تعامل پست بانک با دهیاری‌ها، سرآغاز ایجاد یک سرمایه اجتماعی ارزشمند بود

آمادگی موسسه اعتباری ملل برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی

ارزش معاملات فرابورس ۵۰ درصد افزایش یافت

کشف قیمت ۳۳۰۰ ریالی سهام داروسازی آوه سینا

حبس نرخ دلار در کانال ۱۴ هزار تومانی

خدمات بانک صادرات برای فعالان بورس

ضرورت ثبت‌نام سهام‌داران بانک سامان در سامانه سِجام

چک لیست ۴۰۰ راهکار ضد تحریمی تدوین شد

رشد ۵۵۰۰ و احدی شاخص بورس

دومین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین برگزار شد

روسای ۳ شعبه بانک ملّی معارفه شدند

صدور انواع ضمانت‌نامه بانکی در شعبه‌های بانک‌پاسارگاد

تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد

از موسسه ملل تقدیر شد

جزئیات نامه‌نگاری بانک مرکزی با وزارت صمت

ساز و کار جدید واردات خودرو اعلام شد

آینده بازار ارز پس از تحریم ۱۳آبان

نرخ ارز بایستی براساس مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین شود

بستن حساب‌های ایرانیان در خارج از کشور به دلیل عدم عضویت در FATF است

نقش ویژه تعاونی ها در تامین مالی و توزیع مویرگی کالا

کاهش ۲۵۸ واحدی شاخص بورس

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۲/۱کد خبر: 239936
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با کاهش ۲۵۸ واحدی به ۹۵ هزار و ۲۶۵ واحد رسید تا این متغیر در آستانه ورود به کانال ۹۴ هزار واحد قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سهامداران اولین روز اردیبهشت ماه سال جاری را با افت بیش از ۲۰۰ واحدی شاخص بورس به پایان رساند تا نوسان های معاملات تالار شیشه ای به ماه دوم سال نیز کشیده شود.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی بورس، روز جاری شاخص های بورس با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۵۸) واحد ریزش اندک معادل (۰.۲۷) درصد به ۹۵ هزار۲۶۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۸۱) واحد کاهش معادل (۰.۲۷) درصد به ۳۰ هزار ۱۹۷ واحد، شاخص کل «هم وزن» ۵۹ واحد افزایش معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۶ هزار و ۷۹۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۴۴ واحد رشد، معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۲ هزار و ۴۸۷ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۴۳) واحد افت، معادل (۰.۲۴) درصد به ۱۰۱ هزار و ۳۳۲ واحد، شاخص بازار اول با (۲۱۱) واحد کاهش معادل (۰.۳۱) درصد به ۶۷ هزار و ۴۱۵ واحد و شاخص بازار دوم با (۴۰۱) واحد ریزش معادل (۰.۲۰) درصد، به ۲۰۴ هزار و ۲۰۹ واحد رسید.
 
از سویی دیگر امروز ۲ نماد «رانفور با ۱۹ واحد و شپنا با ۱۹ واحد» بیشترین تاثیر مثبت و ۵ نماد «فولاد با (۹۴) واحد، همراه با (۲۵) واحد فارس با (۲۳) واحد، پارسان با (۲۰) واحد،  و کچاد با (۱۵) واحد» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس و افت این متغییر بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع « محصولات کاغذ با ۲۲۸ واحد رشد معادل ۲.۳۸ درصد به ۹ هزار و ۸۲۴ واحد، کانی غیرفلزی با ۲۶ واحد افزایش معادل ۱.۳۳ درصد به ۲ هزار و ۵۱ واحد، محصولات فلزی با یک واحد رشد معادل ۲۶۹ درصد معادل ۱.۲۶ به ۲۱ هزار و ۵۹۰ واحد، محصولات چوبی با ۶۲۷ واحد صعود معادل ۱.۲۰ درصد به ۵۳ هزار و ۷ واحد، وسایل ارتباطی با ۱۷ واحد افزایش، معادل ۱.۱۸ درصد به یک هزار و ۴۶۵ واحد، سایر مالی با ۲۲ واحد رشد معادل ۱.۰۷ درصد به ۲ هزار و ۱۴۲ واحد، سایر معادن با (۲۲۲) واحد ریزش معادل (۲.۰۶) درصد به ۱۰ هزار و ۵۶۳» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند: قیمت سهام نمادهای «کمنگنز، وتوصا، فنیشا، کسرا، ولملت، کفرا و حتوکا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «پکویر، لبوتان، وتوسم، قپیرا، رتکو، ثنوسا و شسینا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
در پایان معاملات امروز بورس، در ۳۹ هزار و ۱۴۸ نوبت معاملاتی، ۵۵۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۴۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۷۸ هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان رسید.
 برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *