RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

اطلاعیه بانک کارآفرین در خصوص واگذاری چک‌های غیر صیادی

برگریزان استارتاپ‌ها در چله تابستان

نرخ ارز در بازار آزاد چطور تعیین می‌شود؟

بودجه‌ریزی عملیاتی کلید خورد

جلسه ویژه نوبخت با ۳۸اقتصاددان امضاکننده نامه به رئیس‌جمهور

ممنوعیت ۱۳۹۹ قلم کالای وارداتی بازنگری شد

آینده کشاورزی ایران چگونه رقم می خورد؟

قیمت ارز کاهش می یابد

یارانه مردادماه امشب در حساب سرپرستان خانوار

دردسر دلار برای طلا

برگ برنده بسته جدید ارزی

افزایش نرخ مبادله ای پوندو یورو

اگر یارانه ها بالا نرود اقتصاد قفل می شود

مواد اولیه تولید از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز مستثنا شود

پرداخت وام ۵میلیونی بازنشستگان از مهرماه

ترخیص کالاهای معاف از پرداخت سود بازرگانی طبق سنوات گذشته

صرافی یک بانک پملب شد!

انتشار کتاب آموزشی و بهسازی منابع انسانی با رویکرد صنعت بیمه

اجرایی شدن بیمه تکمیلی واعطای وام به خبرنگاران

کاهش ۹۰ هزار تومانی قیمت سکه

جزییات بخشنامه جدید ارزی

اطلاعیه بانک سرمایه در موردعدم پذیرش چک های غیرصیادی از ۲۸ مرداد

اطلاعیه بانک سرمایه در موردعدم پذیرش چک های غیرصیادی از ۲۸ مرداد

کاهش شاخص بورس

رییس اتاق تهران خواستار اصلاح ماده ۵ مصوبه ارزی دولت شد

کاهش ۲۵۸ واحدی شاخص بورس

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۲/۱کد خبر: 239936
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با کاهش ۲۵۸ واحدی به ۹۵ هزار و ۲۶۵ واحد رسید تا این متغیر در آستانه ورود به کانال ۹۴ هزار واحد قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سهامداران اولین روز اردیبهشت ماه سال جاری را با افت بیش از ۲۰۰ واحدی شاخص بورس به پایان رساند تا نوسان های معاملات تالار شیشه ای به ماه دوم سال نیز کشیده شود.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی بورس، روز جاری شاخص های بورس با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۵۸) واحد ریزش اندک معادل (۰.۲۷) درصد به ۹۵ هزار۲۶۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۸۱) واحد کاهش معادل (۰.۲۷) درصد به ۳۰ هزار ۱۹۷ واحد، شاخص کل «هم وزن» ۵۹ واحد افزایش معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۶ هزار و ۷۹۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۴۴ واحد رشد، معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۲ هزار و ۴۸۷ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۴۳) واحد افت، معادل (۰.۲۴) درصد به ۱۰۱ هزار و ۳۳۲ واحد، شاخص بازار اول با (۲۱۱) واحد کاهش معادل (۰.۳۱) درصد به ۶۷ هزار و ۴۱۵ واحد و شاخص بازار دوم با (۴۰۱) واحد ریزش معادل (۰.۲۰) درصد، به ۲۰۴ هزار و ۲۰۹ واحد رسید.
 
از سویی دیگر امروز ۲ نماد «رانفور با ۱۹ واحد و شپنا با ۱۹ واحد» بیشترین تاثیر مثبت و ۵ نماد «فولاد با (۹۴) واحد، همراه با (۲۵) واحد فارس با (۲۳) واحد، پارسان با (۲۰) واحد،  و کچاد با (۱۵) واحد» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس و افت این متغییر بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع « محصولات کاغذ با ۲۲۸ واحد رشد معادل ۲.۳۸ درصد به ۹ هزار و ۸۲۴ واحد، کانی غیرفلزی با ۲۶ واحد افزایش معادل ۱.۳۳ درصد به ۲ هزار و ۵۱ واحد، محصولات فلزی با یک واحد رشد معادل ۲۶۹ درصد معادل ۱.۲۶ به ۲۱ هزار و ۵۹۰ واحد، محصولات چوبی با ۶۲۷ واحد صعود معادل ۱.۲۰ درصد به ۵۳ هزار و ۷ واحد، وسایل ارتباطی با ۱۷ واحد افزایش، معادل ۱.۱۸ درصد به یک هزار و ۴۶۵ واحد، سایر مالی با ۲۲ واحد رشد معادل ۱.۰۷ درصد به ۲ هزار و ۱۴۲ واحد، سایر معادن با (۲۲۲) واحد ریزش معادل (۲.۰۶) درصد به ۱۰ هزار و ۵۶۳» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند: قیمت سهام نمادهای «کمنگنز، وتوصا، فنیشا، کسرا، ولملت، کفرا و حتوکا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «پکویر، لبوتان، وتوسم، قپیرا، رتکو، ثنوسا و شسینا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
در پایان معاملات امروز بورس، در ۳۹ هزار و ۱۴۸ نوبت معاملاتی، ۵۵۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۴۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۷۸ هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان رسید.
 برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *