RSS
امروز دوشنبه ، ۱ بهمن ۱۳۹۷
آخرین اخبار

وظیفه بانک توسعه تعاون ارائه خدمات تخصصی بانکی به تعاونگران است

وزیر اقتصاد: از ممنوع‌الخروجی رییس خصوصی‌سازی بی‌اطلاعم

قدردانی از بانک سامان درهمایش ملی تجلیل ازبرگزیدگان مسئولیت‌پذیری

عرضه مرحله سوم نفت در بورس قطعی شد

رضایت اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی درودگران از بانک توسعه تعاون

تسهیلات ارزان‌قیمت بانک‌پاسارگاد برای فعالان اقتصادی

محصول بانک رفاه محصول برتر ایرانی شد

حکم قطعی پرونده ۵ صراف صادر شد

ارسال لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت نظام

ثبت افزایش سرمایه ۱۲درصدی «فخاس»

سودسازی ۹۰۱ریالی «شتران» برای هرسهم

سود ۴۴ تومانی برای هرسهم «فسرب»

سود ۴ریالی در گزارش ۹ ماهه «خشرق»

افزایش سرمایه ۱۰۰درصدی در «سمگا»

افزایش سرمایه «اتکام» تصویب شد

باجه بانک سینا در یاسوج به بهره برداری رسید

حمایت از اشتغال و کسب و کار با اعطای تسهیلات بدون سود

اعلام زمان برگزاری مجمع صاحبان سهام بانک گردشگری

آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی ایران

واریز سود سهام عدالت مشمولان ادامه دارد

اقتصاد پویا و مولد در سایه صلح جاری است

رکورد شکنی سهام بانک دی در بازار سرمایه

نرخ دلار ۱۱هزارو ۳۳۴تومان

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

بیمه‌ها به پلاسکو چقدر خسارت دادند؟

کاهش ۲۵۸ واحدی شاخص بورس

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۲/۱کد خبر: 239936
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با کاهش ۲۵۸ واحدی به ۹۵ هزار و ۲۶۵ واحد رسید تا این متغیر در آستانه ورود به کانال ۹۴ هزار واحد قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سهامداران اولین روز اردیبهشت ماه سال جاری را با افت بیش از ۲۰۰ واحدی شاخص بورس به پایان رساند تا نوسان های معاملات تالار شیشه ای به ماه دوم سال نیز کشیده شود.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی بورس، روز جاری شاخص های بورس با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۵۸) واحد ریزش اندک معادل (۰.۲۷) درصد به ۹۵ هزار۲۶۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۸۱) واحد کاهش معادل (۰.۲۷) درصد به ۳۰ هزار ۱۹۷ واحد، شاخص کل «هم وزن» ۵۹ واحد افزایش معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۶ هزار و ۷۹۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۴۴ واحد رشد، معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۲ هزار و ۴۸۷ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۴۳) واحد افت، معادل (۰.۲۴) درصد به ۱۰۱ هزار و ۳۳۲ واحد، شاخص بازار اول با (۲۱۱) واحد کاهش معادل (۰.۳۱) درصد به ۶۷ هزار و ۴۱۵ واحد و شاخص بازار دوم با (۴۰۱) واحد ریزش معادل (۰.۲۰) درصد، به ۲۰۴ هزار و ۲۰۹ واحد رسید.
 
از سویی دیگر امروز ۲ نماد «رانفور با ۱۹ واحد و شپنا با ۱۹ واحد» بیشترین تاثیر مثبت و ۵ نماد «فولاد با (۹۴) واحد، همراه با (۲۵) واحد فارس با (۲۳) واحد، پارسان با (۲۰) واحد،  و کچاد با (۱۵) واحد» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس و افت این متغییر بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع « محصولات کاغذ با ۲۲۸ واحد رشد معادل ۲.۳۸ درصد به ۹ هزار و ۸۲۴ واحد، کانی غیرفلزی با ۲۶ واحد افزایش معادل ۱.۳۳ درصد به ۲ هزار و ۵۱ واحد، محصولات فلزی با یک واحد رشد معادل ۲۶۹ درصد معادل ۱.۲۶ به ۲۱ هزار و ۵۹۰ واحد، محصولات چوبی با ۶۲۷ واحد صعود معادل ۱.۲۰ درصد به ۵۳ هزار و ۷ واحد، وسایل ارتباطی با ۱۷ واحد افزایش، معادل ۱.۱۸ درصد به یک هزار و ۴۶۵ واحد، سایر مالی با ۲۲ واحد رشد معادل ۱.۰۷ درصد به ۲ هزار و ۱۴۲ واحد، سایر معادن با (۲۲۲) واحد ریزش معادل (۲.۰۶) درصد به ۱۰ هزار و ۵۶۳» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند: قیمت سهام نمادهای «کمنگنز، وتوصا، فنیشا، کسرا، ولملت، کفرا و حتوکا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «پکویر، لبوتان، وتوسم، قپیرا، رتکو، ثنوسا و شسینا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
در پایان معاملات امروز بورس، در ۳۹ هزار و ۱۴۸ نوبت معاملاتی، ۵۵۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۴۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۷۸ هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان رسید.
 برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *