RSS
امروز دوشنبه ، ۷ خرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

حق بیمه قراردادهای حمل و نقل مواد نفتی کاهش یافت

مجمع آپ ٥٩ تومان سود تقسیم کرد

پول سپرده‌گذاران موسسات مالی از کجا پرداخت شد؟

فهرست شرکت‌های اروپایی فعال در ایران‌

تحریم های جدید برای کالاهای عربی

هواپیمای اختصاصی روحانی در لیست تحریم آمریکا

بدهکار بزرگ بانکی از کشور گریخت

نرخ مالیات بر درآمد سال‌۹۷ +جدول

دیدار مدیر منطقه ای بانک ایران زمین و مدیر استانی بیمه آرمان

از ایجاد بانک‌های سرمایه‌گذاری برای رونق‌دهی به تولید تا اصلاح ساختار بانک مرکزی

بازگشت شبکه صرافان مجاز به فعالیت

پروژه‌های میدکو، با حمایت بانک پاسارگاد به بهره‌برداری رسیده‌اند

تولید ۳۷۹.۹میلیارد ریال حق بیمه توسط بیمه دی

تمدید طرح خدمت میان بانک ملی و توسعه صادرات

بانک مرکزی آمریکا خواستار حفظ استقلال خود در مقابل کاخ سفید شد

روایت های «سفیران فرهنگی» بانک صادرات از دریچه دوربین

شفافیت شرکت های سرمایه گذاری بیشتر می شود

کاهش ریسک همکاری‌ با کشورها در شرایط جدید ضرورت دارد

زمان حل و فصل مشکلات بانکی تعیین شد

ارتباط بانک‌های ایرانی با «سوئیفت» حفظ می‌شود؟

پس از افت به ۱۴۰۰ دلار می رسد

تراکنش میلیاردی بانک شهر در نمایشگاه قرآن

لزوم استانداردسازی صورت‌های مالی بانک‌ها

افزایش قیمت طلا و سکه در بازار

بیمه البرز زائران حرم امام خمینی (ره ) را بیمه کرد

کاهش ۲۵۸ واحدی شاخص بورس

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۲/۱کد خبر: 239936
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با کاهش ۲۵۸ واحدی به ۹۵ هزار و ۲۶۵ واحد رسید تا این متغیر در آستانه ورود به کانال ۹۴ هزار واحد قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سهامداران اولین روز اردیبهشت ماه سال جاری را با افت بیش از ۲۰۰ واحدی شاخص بورس به پایان رساند تا نوسان های معاملات تالار شیشه ای به ماه دوم سال نیز کشیده شود.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی بورس، روز جاری شاخص های بورس با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۵۸) واحد ریزش اندک معادل (۰.۲۷) درصد به ۹۵ هزار۲۶۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۸۱) واحد کاهش معادل (۰.۲۷) درصد به ۳۰ هزار ۱۹۷ واحد، شاخص کل «هم وزن» ۵۹ واحد افزایش معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۶ هزار و ۷۹۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۴۴ واحد رشد، معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۲ هزار و ۴۸۷ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۴۳) واحد افت، معادل (۰.۲۴) درصد به ۱۰۱ هزار و ۳۳۲ واحد، شاخص بازار اول با (۲۱۱) واحد کاهش معادل (۰.۳۱) درصد به ۶۷ هزار و ۴۱۵ واحد و شاخص بازار دوم با (۴۰۱) واحد ریزش معادل (۰.۲۰) درصد، به ۲۰۴ هزار و ۲۰۹ واحد رسید.
 
از سویی دیگر امروز ۲ نماد «رانفور با ۱۹ واحد و شپنا با ۱۹ واحد» بیشترین تاثیر مثبت و ۵ نماد «فولاد با (۹۴) واحد، همراه با (۲۵) واحد فارس با (۲۳) واحد، پارسان با (۲۰) واحد،  و کچاد با (۱۵) واحد» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس و افت این متغییر بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع « محصولات کاغذ با ۲۲۸ واحد رشد معادل ۲.۳۸ درصد به ۹ هزار و ۸۲۴ واحد، کانی غیرفلزی با ۲۶ واحد افزایش معادل ۱.۳۳ درصد به ۲ هزار و ۵۱ واحد، محصولات فلزی با یک واحد رشد معادل ۲۶۹ درصد معادل ۱.۲۶ به ۲۱ هزار و ۵۹۰ واحد، محصولات چوبی با ۶۲۷ واحد صعود معادل ۱.۲۰ درصد به ۵۳ هزار و ۷ واحد، وسایل ارتباطی با ۱۷ واحد افزایش، معادل ۱.۱۸ درصد به یک هزار و ۴۶۵ واحد، سایر مالی با ۲۲ واحد رشد معادل ۱.۰۷ درصد به ۲ هزار و ۱۴۲ واحد، سایر معادن با (۲۲۲) واحد ریزش معادل (۲.۰۶) درصد به ۱۰ هزار و ۵۶۳» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند: قیمت سهام نمادهای «کمنگنز، وتوصا، فنیشا، کسرا، ولملت، کفرا و حتوکا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «پکویر، لبوتان، وتوسم، قپیرا، رتکو، ثنوسا و شسینا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
در پایان معاملات امروز بورس، در ۳۹ هزار و ۱۴۸ نوبت معاملاتی، ۵۵۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۴۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۷۸ هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان رسید.
 برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *