RSS
امروز شنبه ، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین اخبار

پیشنهاد افزایش وام مسکن به۲۰۰میلیون تومان

قیمت دلار ممکن بود ۱۰ هزار تومان شود!

انبوه‌سازان به جهانگیری نامه نوشتند!

رسانه‌ها بازوی توانمند صنعت بیمه

راه‌اندازی سرویس خرید بلیت هواپیما در اپلیکیشن پات

حضور پر رنگ بانک ملی در عرصه بانکداری دیجیتال

اهداف و برنامه های سال ٩٧ بانک صادرات تبیین شد

استفاده سیستم بانکی از مزایای کارت ملی هوشمند

شرط معافیت مالیاتی فعالان مناطق آزاد اعلام شد

تعیین شرکت بیمه توسط مشتریان خودروهای صفر

جزییات افزایش سرمایه «به پرداخت ملت»

بیمه ایران استان کرمان ۳ هزار میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

جزئیات نامه ده بندی کنفدراسیون صادرات به معاون اول رئیس جمهور

فروش بیت کوین در صرافی ها غیر قانونی است

اجازه خروج ارز از کشور داده نخواهد شد

افتتاح ۱۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در منطقه اقتصادی رفسنجان

افزایش ۷۰ هزار تومانی قیمت سکه

پیش‌بینی قیمت ورق و آهن

تداوم کاهش قیمت طلا در بازار جهانی

تداوم افت قیمت سهام در بورس

اولتیماتوم ارزی تمام شد

بلاک‌چین، راهی برای انتقال پول از خارج

طراحی قراردادها و پلت فرم‌ها برای تامین مالی

نجات بخش سنتی اقتصاد از طریق فناوری‌های نوین

باید به دلار ۴۲۰۰تومن فرصت داد

ادامه بارش‌ها در مناطق شرقی

۱۸:۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶کد خبر: ۲۳۸۵۸۳
ایستانیوز:روز آینده در شرق و شمال شرق کشور کاهش دمای ۵ تا ۱۰ درجه و در سواحل شمالی، شمال‌غرب و غرب کشور افزایش دمای ۵ تا ۱۰ درجه پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، بر اساس تحلیل آخرین‌ داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی، بعد‌از‌ظهر امروز گستره فعالیت سامانه بارشی به نیمه شرقی کشور جابه‌جا خواهد شد و منجر به بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در استان‌های سمنان، جنوب تهران، شمال اصفهان، مرکزی،‌ قم، یزد، کرمان، هرمزگان، شرق فارس، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان می‌شود.
 
روز یکشنبه جریانات گرم مرطوب دریای عمان موجب تقویت سامانه در نیمه شرقی کشور شده و در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمان، شرق اصفهان، شرق یزد، شمال سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان بارش باران گاهی وزش باد شدید و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
 
روز آینده در شرق و شمال شرق کشور کاهش دمای 5 تا 10 درجه و در سواحل شمالی، شمال‌غرب و غرب کشور افزایش دمای 5 تا 10 درجه پیش‌بینی می‌شود.
 
روز یکشنبه‌ 96/12/27 در ارتفاعات گلستان، شرق مازندران، خراسان شمالی و خراسان رضوی، بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد در استان‌های خراسان شمالی، شرق سمنان، خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی‌ بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
 
روز دوشنبه بارش در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، برخی مناطق سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان، شرق کرمان و شرق یزد ادامه دارد که بعد از ظهر دوشنبه این سامانه از شرق کشور عبور می‌کند؛ در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود و روزهای یکشنبه و سه‌شنبه در خراسان جنوبی پدیده تگرگ دور از انتظار نخواهد بود.
 
خلیج فارس بعد از ظهر یکشنبه و صبح دوشنبه مواج است.
 
آسمان تهران فردا کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و روز دوشنبه آسمان تهران صاف است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 18 و 7 درجه خواهد بود.
 
روز آینده اهواز و بوشهر با بیشینه دمای 28 درجه بالای صفر و بندرعباس با بیشینه دمای 29 درجه بالای صفر گرمترین مناطق استان و شهر کرد با کمینه دمای 6 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.
 
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 18 اسفند امسال 83.5 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 131.9 میلی متر بود بنابراین بارش سال جاری 63.3 درصد بارش سال گذشته است؛ بیشترین میزان بارش در هفته بیست و چهارم متعلق به منطقه رامسر در استان مازندران به میزان 24.2 میلی متر بوده است.
 
کاربران همچنین می‌توانند جزئیات بیشتری از خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *