RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۶ مهر ۱۳۹۷
آخرین اخبار

جزئیات گزارش شاخص رقابت‌پذیری جهانی؛ ایران در جایگاه ۸۹ جهان

تحریم جنگ اقتصادی است و مانور جنگی درست می‌خواهد

واگذاری۷۶۰ میلیارد تومان از اموال دولت در آبان ماه

ترمیم حقوق کارکنان دولت در دستور کار قرار گرفت

طرح نمایندگان ایران در اجلاس اعضای شوراهای فقهی مالزی

نقش مهم بانک گردشگری در فضای اقتصادی بین‌المللی

موزه بانک ملی میزبان رویداد «همفکر»

قطعی سامانه های بانک ایران زمین

سایه بازار ۳درصدی ارز برسایر بازارها

بی‌محلی بازار ارز به تحریم های جدید

سیف: اطلاعات سری را نباید هر جا مطرح کرد

راهکارهای توسعه سودآوری بانک ملی بررسی شد

اطلاعیه بانک پارسیان درباره تحریم های آمریکا

از واحدهای برتر بانک رفاه تجلیل شد

وزارت ورزش سال گذشته ۱۲۰۰ میلیارد تومان درآمد مالیاتی دریافت کرد

واگذاری زیرمجموعه‌ بانک‌ها توسط سازمان خصوصی‌سازی

انتخاب اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه آرمان

قیمت وام مسکن + محاسبات

جزییات ورود اولین صندوق بازنشستگی به بازار سهام

تلاش بانک مرکزی برای خروج از سوئیفت

بررسی ۷ پرونده در دادسرای پولی و بانکی

بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین

واگذاری ۷۶۰ میلیارد تومان از اموال دولت در آبان ماه

کاهش قیمت طلا همزمان با افزایش دلار

امکان حضور تعاونی‌های سهامی خاص در فرابورس ایران

بی ستون

مدیریت برهان

۱۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳کد خبر: 237794
حورا خاکدامن
حادثه پلاسکو  و توجیهات دکتردر صحن علنی مجلس آنقدر دردناک بود که  دیوار هم به صدا درآمد. در  حالی که چیزی  به انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده ,ناگهان در حاشیه  جلسه در خصوص عذرخواهی از مردم یکی گفت:" بخاطر اینکه بعضی ها فکر می کنند بزرگتر از این هستند که معذرت خواهی کنند , گزارشی برای مجلس  تهیه کردم که از این به بعد  مسئولان باید از مردم عذرخواهی کنند, ما راهی جز عذرخواهی از مردم عزیزمان  نداریم .!!!" وی که  به گفته شاهدان و ناظران تاکنون کسی صدایش را نشنیده بود ,خیلی  ریز و بدون هزینه  تمایل داشت   با بیان این جملات مراتب خاکساری ,اعتذار و قدردانی را نسبت به مردم عزیز کشور در انتخابات بعدی   اعلام نماید.در این بین یکی دیگر ازنمایندگان  که به شدت از اقدام متهورانه  وی و دکتر شوکه شده بود  گفت : امروز می خواهم داد بزنم !چرا  سه سال پیش نردبان نداشتید؟!چرا آنقدر آب به پلاسکو  بستید که  فروریخت؟! فکر کردید خیلی هنر کردید با آن نردبانهای  بی مصرف و شیلنگ های  اسمال سایزتان ؟ اگر به قول خودتان  نردبان ها و شیلنگ ها تان سایز بلندند  پس لابد خودتان مشکل دارید که از مردم عذر خواهی نمی کنید..."
این جنجالها و هیاهوها زمانی اتفاق افتاد که  از نمایندگان اصرار و ازدکترانکار که از عذرخواهی خبری نیست که نیست  و مقصر قانونی وزارت کار است نه شهرداری  چون :"تجهیزات سازمان آتش نشانی  برای مهار آتش سوزی پلاسکو کافی بوده و نیاز به بالگرد نبوده.  استفاده شهرداری از بالگردهای سازمان امداد و نجات,فقط  برای جلوگیری از شیوع طاعون  و ضد عفونی آوارها در هنگام بروز زلزله بزرگ است. !!!. 
وی که شدیداً اصرار به مقایسه سرعت کار حادثه پلاسکو با حادثه 11 سپتامبر داشت  در مورد مدیریت برهان شهرداری و پاسخگویی  گفت: اولاًحسب وظیفه و اطاعت امر تا  همین چند روز پیش درگیر مراسم کفن و دفن و ختم و عزاداری و سوگواری همکاران  و آب و جارو محل حادثه بودیم  و همین شد که دیر شد. دوماً چه کسی گفته که مدیریت بحران نداریم در حادثه پلاسکو آتش نشانان  2.5 دقیقه  در محل حاضر شدند  در صورتی که در 11 سپتامبر به بنده گزارش شده که  5 دقیقه طول کشید.کار آوار برداری و یافتن اجساد در 11 سپتامبر هشت ماه طول کشید در صورتی که  در پلاسکو 9 روزه انجام شد وخوشبختانه بجز چند جسد  اجساد دیگری پیدا نشد!!! در ثانی لازم است خاطر شریف تان بیاورم در حوادث  قطار نیشابور 120 نفر کشته و مفقود  و در اتوبان قم 120نفر سوختند کسی معذرت خواهی نکرد  حالا بخاطر 20 نفر  انتظار عذرخواهی دارید؟ !!! و این گونه شد که  دیوار به صدا درآمد و بعضی ها فریاد زدند...
 
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *