RSS
امروز چهارشنبه ، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
آخرین اخبار

شرط سازمان مالیاتی برای احتساب هزینه تنزیل اوراق بهادار اسلامی

۱۲۰برنده جشنواره آوای زرین بانک کشاورزی مشخص شدند

گزارش عملکرد تسهیلاتی بانک توسعه تعاون

صدور مجوز افزایش سرمایه بیمه تعاون

فرصت پایانی برای ارسال اثر به جشنواره عکس «نگاه به آینده»

بخش خصوصی به تامین مالی از طریق بورس کالا و انرژی متمایل است

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر لزوم فروش املاک مازاد

آمادگی شعب ارزی بانک ها و صرافی ها جهت خرید ارز

به شرکت‌های تعاونی سهام عدالت نیاز نداریم

بدهکار بزرگ بانکی دستگیر شد

نرخ تورم در عراق و افغانستان، ۰.۲ درصد

نرخ دلار۹۹۰۰ تومان

دلیل اختلال هسته معاملات فرابورس مشخص شد

کاهش ۸۸۲ واحدی شاخص کل بورس

بیمه سامان اساسنامه خود را به روز کرد

زیان سهامداران از اخلال در هسته معاملات بازار سرمایه

در بازار ارز چه خبر است؟

هزینه دموراژ به تجار و مصرف‌کنندگان تحمیل می‌شود

هوش مصنوعی چطور در حال انقلاب در جهان تجارت است؟

چطور یک صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه خوب پیدا کنیم؟

نبود نظارت کافی عامل شکل‌گیری پرونده‌های متعدد فساد در بانک‌ها

جنگ تجاری باز هم اوج می گیرد؟

بانک مهر اقتصاد ۲۶ ساله شد

آیفون ایکس‌اس‌مکس جایزه ویژه سامانیوم

سهم بانک ملّی از دارایی های بانک های اسلامی جهان

قائم مقام خاورمیانه و آفریقا گروه PSA :

نرخ ارز در ایران دیوانه‌وار رو به افزایش است

ارتباطات بانکی هنوز مشکل جدی است
۱۳:۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷کد خبر: 235690
ایستانیوز:عضو هیأت مدیره گروه PSA با بیان اینکه شرایط در ایران آنطور که فکر می‌کردیم پیش نرفت، نسبت به تغییرات نرخ ارز در ایران انتقاد کرد و گفت:در ابتدای قرارداد مشکلات را دست کم گرفته بودیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، ژان کریستف کمار در یک نشست خبری با بیان اینکه در ایران همه چیز آنطور که پیش‌بینی کرده بودیم پیش نرفت، جریان تامین مالی در نظام بانکی مشکل است، گفت: ارتباطات بانکی بین ایران و کشورهای خارجی هنوز مشکل جدی است.
 
او با اشاره به اینکه نرخ ارز به سرعت در حال بالا رفتن است و ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم، تصریح کرد:به طور طبیعی قیمت محصولات ما متاثر از افزایش نرخ ارز خواهد بود.
 
عضو هیأت مدیره گروه PSA با بیان اینکه بهترین و پرسودترین روش برای ما داخلی‌سازی است اما زیرساخت‌های ایران، مسائل گمرکی و نوسانات نرخ ارز ما را از این هدف دور ساخته است، اظهار کرد: در حال حاضر داخلی‌سازی ۲۰۰۸ بیش از ۲۰ درصد است، داخلی سازی در تولید ۳۰۱ به بیش از ۶۰ درصد می رسد و در پی آن به دلیل وجود قطعات مشترک بین ۲۰۰۸ و ۳۰۱ داخلی سازی ۲۰۰۸ به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد.
 
کمار با اشاره به اینکه برند پژو در ایران هنوز در جایگاه اول است، اظهار کرد: درست است که رنو رقیب است اما ما از این رقابت ترسی نداریم و نمی‌جنگیم کسی را از بازار حذف کنیم.
 
عضو هیأت مدیره گروه PSA ادامه داد: از زمان اجرای برجام بزرگترین سرمایه‌گذار در حوزه خودرو هستیم، بعد از ۱۸ ماه خودروی ۲۰۰۸ را وارد بازار کردیم و C3 در سایپا کاشان به تولید می‌رسد.
 
او با اشاره به اینکه با ۷۶ قطعه ساز قرارداد همکاری امضا کردیم، تصریح‌کرد:پژو ٢٠٠٨ اولین محصول همکاری با ایران خودرو وارد بازار شده و می توان گفت همه استانداردهای روز دنیا را دارد و در بازارهای بین‌المللی نیز با استقبال بسیاری روبه رو است.
 
کمار در پایخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برنامه‌ای برای نظارت بر محصولات پیشین پژو در ایران ندارید؟ خاطرنشان کرد:محصولاتی مانند ۲۰۶ بسیار قدیمی است و مستهلک شدنداگرچه قیمتشان رقابتی است اما در کوتاه مدت نمی‌توان جایگزینی با این قیمت برای آن معرفی کرد.
 
قائم مقام خاورمیانه و آفریقا گروه PSA همچنین درباره استانداردهای ۸۵ گانه ایران تصریح کرد: استانداردهای ۸۵ گانه برای محصولات ما سخت نیست زیرا ما تمامی این استانداردها را پاس خواهیم کرد اما برای ایران کم دشوار خواهد بود که این استانداردها را رعایت کند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *