RSS
امروز شنبه ، ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین اخبار

حداقل دستمزد کارگران تعیین شد

٠.٠١ میلیون خانوار در کپر و آلونک زندگی می‌کنند

نسخه خصوصی‌سازی چرا جواب نداد؟

خداحافظی سبز

شاخص ها از آینده چه می گویند؟

ضروری ترین نیازکشور تعیین و تکلیف نرخ ارز است

بررسی وضعیت بازار سرمایه در سال ۹۶

گزارش بیمه دانا از پرداخت خسارت در سال۹۶

پیام نوروزی مدیرعامل تامین اجتماعی

توصیه نوروزی تامین اجتماعی به مسافران

گشایش ال -سی برای دو طرح بزرگ صنعتی

تجهیز۳شعبه بانک‌آینده به خدمات روشندلان

اقساط تسهیلات را الکترونیکی پرداخت نکنید

فروش ۵۲۸ ملک مازاد بانک ملت در سال ۹۶

پایان خوش بورس برای سهامداران

پرونده بازار ارز و سکه با چه قیمتی بسته شد

آغاز عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی ورزشی شهر

پیام نوروزی مدیر عامل بانک تجارت به مشتریان

پویش همین یک زمین

آغاز تسویه سود گروه بیستم مشمولان سهام عدالت

ارتقای شفافیت و حفظ حقوق سهامداران راهبرد اصلی بورس

«تبرک» با قیمت ۱۳۸۱ ریال به فرابورس آمد

بلوک ۱۸.۸۴ درصدی شرکت بیمه آسیا واگذار شد

سامانه سهام عدالت از دسترس خارج شد

موافقتنامه مالی بین نظام بانکی کشور و مؤسسه مالی سیتیک تراست چین

اخبار پربازدید
قائم مقام خاورمیانه و آفریقا گروه PSA :

نرخ ارز در ایران دیوانه‌وار رو به افزایش است

ارتباطات بانکی هنوز مشکل جدی است
۱۳:۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷کد خبر: 235690
ایستانیوز:عضو هیأت مدیره گروه PSA با بیان اینکه شرایط در ایران آنطور که فکر می‌کردیم پیش نرفت، نسبت به تغییرات نرخ ارز در ایران انتقاد کرد و گفت:در ابتدای قرارداد مشکلات را دست کم گرفته بودیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، ژان کریستف کمار در یک نشست خبری با بیان اینکه در ایران همه چیز آنطور که پیش‌بینی کرده بودیم پیش نرفت، جریان تامین مالی در نظام بانکی مشکل است، گفت: ارتباطات بانکی بین ایران و کشورهای خارجی هنوز مشکل جدی است.
 
او با اشاره به اینکه نرخ ارز به سرعت در حال بالا رفتن است و ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم، تصریح کرد:به طور طبیعی قیمت محصولات ما متاثر از افزایش نرخ ارز خواهد بود.
 
عضو هیأت مدیره گروه PSA با بیان اینکه بهترین و پرسودترین روش برای ما داخلی‌سازی است اما زیرساخت‌های ایران، مسائل گمرکی و نوسانات نرخ ارز ما را از این هدف دور ساخته است، اظهار کرد: در حال حاضر داخلی‌سازی ۲۰۰۸ بیش از ۲۰ درصد است، داخلی سازی در تولید ۳۰۱ به بیش از ۶۰ درصد می رسد و در پی آن به دلیل وجود قطعات مشترک بین ۲۰۰۸ و ۳۰۱ داخلی سازی ۲۰۰۸ به بیش از ۵۰ درصد می‌رسد.
 
کمار با اشاره به اینکه برند پژو در ایران هنوز در جایگاه اول است، اظهار کرد: درست است که رنو رقیب است اما ما از این رقابت ترسی نداریم و نمی‌جنگیم کسی را از بازار حذف کنیم.
 
عضو هیأت مدیره گروه PSA ادامه داد: از زمان اجرای برجام بزرگترین سرمایه‌گذار در حوزه خودرو هستیم، بعد از ۱۸ ماه خودروی ۲۰۰۸ را وارد بازار کردیم و C3 در سایپا کاشان به تولید می‌رسد.
 
او با اشاره به اینکه با ۷۶ قطعه ساز قرارداد همکاری امضا کردیم، تصریح‌کرد:پژو ٢٠٠٨ اولین محصول همکاری با ایران خودرو وارد بازار شده و می توان گفت همه استانداردهای روز دنیا را دارد و در بازارهای بین‌المللی نیز با استقبال بسیاری روبه رو است.
 
کمار در پایخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برنامه‌ای برای نظارت بر محصولات پیشین پژو در ایران ندارید؟ خاطرنشان کرد:محصولاتی مانند ۲۰۶ بسیار قدیمی است و مستهلک شدنداگرچه قیمتشان رقابتی است اما در کوتاه مدت نمی‌توان جایگزینی با این قیمت برای آن معرفی کرد.
 
قائم مقام خاورمیانه و آفریقا گروه PSA همچنین درباره استانداردهای ۸۵ گانه ایران تصریح کرد: استانداردهای ۸۵ گانه برای محصولات ما سخت نیست زیرا ما تمامی این استانداردها را پاس خواهیم کرد اما برای ایران کم دشوار خواهد بود که این استانداردها را رعایت کند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *