RSS
امروز جمعه ، ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار

اقدام ایران برای ارزش‌گذاری مجدد پول ملی اساسی است

راه‌اندازی باشگاه مشتریان بیمه کوثر

چه کسانی مشمول مالیات مسکن می‌شوند؟

جدیدترین قیمت خرید وام مسکن

تاصیکو ۴۵ تومان سود بین سهامداران تقسیم می‌کند

نرخ سکه و طلا در آخرین روز مرداد ۹۸ / ثبات قیمت بر مسکوکات حکم‌فرماست

۳۰ درصد جمعیت کشور خانه ندارند

کمک به استارت آپ های زنانه

هزارتوی اصلاح قانون تجارت

الزامات حذف صفر از پول ملی

ایران زمین,سال ۱۴۰۰ بانک دیجیتال می شود

پرداخت وام خاص ممنوع!

پارسه نام جدید به‌جای ریال

آغاز درج جمله " وابسته به بانک سپه "

جزییات طرح جدید بیمه بیکاری

رهگیری تولیدات پتروشیمی‌ها با اجرای طرح افق

قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

نرخ فروش دلار ۵۰ تومان کاهش یافت

حذف چهار صفر از پول ملی زندگی مردم را آسان‌تر می‌کند

آشنایی با کارت اعتباری مرابحه

کارنامه بانک ملی ایران در خروج از بنگاهداری

کاهش قیمت رسمی یورو و پوند

استفاده از کارت هوشمند ملی در دستگاه های اجرایی اجباری شد

لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

«دتماد» محصولات جدید روانه بازار کرد

حضور ۳۰ استارتاپ در همایش بانکداری‌الکترونیک

۱۶:۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۹کد خبر: 233526
ایستانیوز:رییس گروه بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک بااشاره به میزبانی۳۰تیم استارتاپی در همایش بانکداری الکترونیک مهمترین معیارهای ارزیابی این تیم ها را نوآوری، تطابق با نیاز بازار و درآمدزایی اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از شرکت خدمات انفورماتیک، علیرضا میرزائی برزی در حاشیه دومین روز برگزاری هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: تقریبا در اوایل آذرماه ۹۶ بود که طرح های پیشنهادی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی به عنوان متولی همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در اختیار ما قرار گرفت.
 
رییس گروه بازاریابی و مهندسی فروش شرکت خدمات انفورماتیک گفت: امسال پیشنهاد شد بخش جدیدی را در حوزه استارت آپ های مالی به این همایش اضافه کنیم. از آنجاییکه یکی از استراتژیهای شرکت خدمات انفورماتیک پیشگامی در صنعت با نوآوری و حمایت از فین تکها است؛ تصمیم بر این شد که با حمایت شرکت این بخش برای اولین با به رویداد اضافه شود. در ادامه عنوان "نواندیشان فناوری‌های مالی" را برای این بخش انتخاب کردیم.
 
میرزایی برزی در ادامه با بیان اینکه زمان بسیار محدودی جهت سازماندهی امور در اختیار داشتیم؛ افزود: در ابتدا تلاش شد تا کمیته‌های اجرایی و علمی را داخل شرکت شکل دهیم و سپس با انتشار یک فراخوان در رسانه ها از همه استارت آپها دعوت کردیم تا در پرتال طراحی شده؛ ثبت نام نمایند. وی افزود: برای این منظور سه گروه را مشخص کردیم که شامل "صاحبان ایده"، "طرح‌های کسب و کارها و MVP" و در نهایت "طرح های تجاری سازی در قالب شرکت های نوپا" بود.
 
رییس گروه بازاریابی و مهندسی فروش شرکت خدمات انفورماتیک ادامه داد: حدود ۷۰ طرح به دست ما رسید که پس از پالایش اولیه؛ در نهایت ۶۳ طرح برای شرکت در ارزیابی ها انتخاب شدند. با توجه به محدودیتهایی که در خصوص فضای نمایشگاهی داشتیم؛ قرار بر این شد که تنها ۳۰ تیم در سه گروه ۱۰ تایی مجوز حضور در بخش نمایشگاهی را دریافت دارند.
 
وی در عین حال بیان کرد: خوشبختانه با تلاشهایی که انجام شد توانستیم این تیمها را طی مهلت مقرر ارزیابی کنیم. از مهمترین معیارهای ارزیابی این تیمها می‌توان به نوآوری، تطابق با نیاز بازار، امنیت و درآمدزایی اشاره کرد.
 
وی در پایان گفت: در نظر داریم تا با دعوت از تمامی تیم‌های حاضر در بخش نمایشگاهی در داخل شرکت خدمات؛ فضای مناسب‌تری را برای ارائه طرح های منتخب و متعاقب آن برنامه‌های پیش رو فراهم آوریم. جا دارد از تمامی دست اندرکاران در کمیته های علمی و اجرایی شرکت خدمات انفورماتیک که با تلاشهای بی وقفه تحقق این رویداد ارزشمند را میسر نمودند؛ تشکر نمایم.
 
گفتنی است، در پایان همایش دو روزه، سه تیم برتر هر گروه بر اساس ارزیابی های اولیه در درون شرکت و نهایتأ داوری های نهایی که در محل  نمایشگاه صورت گرفت؛ انتخاب و با اهدای جوایزی از ایشان تقدیر بعمل آمد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *