RSS
امروز دوشنبه ، ۲ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

شرط دریافت یارانه

بخشنامه جدید استرداد مالیات بر ارزش‌افزوده صادرکنندگان صادر شد

۷مرحله تا حرفه ای شدن در کار

دلار چقدر حباب دارد؟

مشمولان سهام عدالت، شماره شبای بانکی را ثبت کنند

انتظارات مردم از شبکه بانکی

ممانعت پلیس از دایر شدن موسسات مالی بدون مجوز

تب و تاب فردوسی در روزهای افزایش نرخ دلار

سمند ایران راهی بلاروس می‌شود

خرید و فروش خانه ۱۳ درصد بیشتر شد

پیش‌بینی رشد ۳.۸ درصدی برای ایران

جدیدترین پیش بینی ازتورم،بیکاری ورشد اقتصادی

تاسیس موسسه تامین مالی صادرات مبتنی برخرید دِین

تایید صلاحیت مدیر بیمه‌‌های مسئولیت کوثر

دیدار جمعی از نمایندگان استان کردستان با مدیرعامل بانک صنعت و معدن

ارائه تسهیلات جدید بانک شهر به شهروندان

۱۵ قابلیت نوین در آخرین نسخه نرم افزار همراه بانک سینا

بانک‌ها با فین تک‌ها وارد شراکت شوند

اعلام نظر بانک مرکزی درباره ارزهای دیجیتال

افزایش ۴۰۸ واحدی شاخص بورس

بهبود محیط کسب و کار در گرو اصلاح قانون تجارت

تفحص از واگذاری یک پالایشگاه اجرایی می شود

قدردانی فرماندار سرپل ذهاب از بانک صنعت و معدن

صدور دسته چک‌های جدید بانک صادرات در ۸ استان

اعلام زمان برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد

بازگشت رونق به تالار شیشه‌ای

۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۴کد خبر: 232460
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات امروز با ۶۰۱ واحد صعود بعد از چند هفته دوباره وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد و به ۹۷ هزار و ۲۲۸ واحد رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، رشد نماگر بازار سهام برای دومین روز متوالی علاوه بر اینکه بازگشت رونق به تالار شیشه ای را تایید کرد بر اساس آمارهای موجود در طی این دو روز اخیر این متغیر مهم در مجموع بیش از ۱۰۰۰ واحد افزایش را به ثبت رساند.
 
بر اساس آمارهای بورس، امروز همه شاخص های اصلی بازار سهام با رشد مواجه شدند. بر این اساس شاخص کل با ۶۰۱ واحد رشد معادل ۰.۶۲ درصد به ۹۷ هزار و ۲۲۸ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۹۲ واحد افزایش معادل ۰.۶۲ درصد به ۳۱ هزار و ۷۳ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۱ واحد رشد معادل ۰.۰۷ درصد به ۱۷ هزار و ۴۱۰ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۸ واحد صعود، معادل ۰.۰۷ درصد به ۱۳ هزار و ۱۲۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۶۲۸ واحد رشد، معادل ۰.۶۰ درصد به ۱۰۴ هزار و ۷۸۹ واحد، شاخص بازار اول با ۵۸۲ واحد افزایش معادل ۰.۸۵ درصد افزایش به ۶۹ هزار و ۲۱۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۴۶۶ واحد رشد معادل ۰.۲۳ درصد، به ۲۰۵ هزار و ۲۵۷ واحد رسید.
 
از سویی دیگر در معاملات امروز ۷ نماد «فولاد با ۱۴۶ واحد، شپنا با ۶۳، کچاد با ۵۹ واحد، شتران با ۵۸ واحد، کگل با ۵۸ واحد، پارسان با ۵۶ و شبندر با ۳۹ واحد» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس از خود بر جای گذاشتند تا این متغییر با ۶۰۱ واحد صعود روز با طرواتی را برای سهامداران رقم بزند.
 
این گزارش می افزاید، امروز شاخص صنایع بازار سهام با روندی نوسانی مواجه شدند به طوری که «ذغالسنگ با ۱۱۷ واحد رشد معادل ۸.۴۸ درصد به یک هزار و ۵۰۴ واحد، فرآرده های نفتی با ۸۹۶۷ واحد افزایش معادل ۲.۵۳ درصد به ۳۶۳ هزار و ۲۵۳ واحد، کانی فلزی با ۴۰۸ واحد رشد معادل ۲.۰۶ درصد به ۲۰ هزار و ۲۱۷ واحد، اداره بازارهای مالی با یک واحد افزایش، معادل ۱.۳۹ درصد به ۷۴ واحد، وسایل ارتباطی با (۲۴) واحد افت معادل (۱.۲۸) درصد به یک هزار و ۹۰۹ واحد، کاشی و سرامیک با (۲۵) واحد کاهش معادل (۱.۳۸) درصد به یک هزار و ۸۴۲ واحد، محصولات کاغذ با (۱۶۶) واحد رشد معادل (۱.۵۶) درصد به ۱۰ هزار و ۵۱۱ واحد» رسید.
 
افزون بر این باید اعلام کرد : قیمت سهام نمادهای «کطبس، داسوه، شبریز، شپترو، بورس، لبوتان و وپترو» با رشد قیمت بین ۴.۶۷ تا ۸.۴۹ درصد بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «کمنگنز، وپست، خموتور، غشصفا، کلوند، ثفارس و تکنو» با ۳.۷۲ تا ۴.۹۶ درصد بیشترین کاهش قیمت را در تالار شیشه ای رقم زدند.
 
بر این اساس در پایان معاملات روز جاری بورس، در ۶۹ هزار و ۱۴۶ نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون سهم به ارزش ۲۸۸ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار نیز به ۳۸۷ هزار و ۶۳۶ میلیارد تومان رسید.برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *