RSS
امروز چهارشنبه ، ۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

استقبال از بسته‌های جدید اعتباری موسسه کاسپین

دولت مراقب استفاده از اوراق مشارکت باشد

عرضه «اخزا۶۰۶» در فرابورس

محقق نشدن ۲۹ درصد درآمدهای بودجه سال ۹۶

«همراه بانک» بانک ایران زمین رونمایی شد

حرکت بانک‌ها به سمت بانکداری باز

افزایش درآمد بانک‌ها از محل سرویس‌های خاص

افزایش درآمد بانک‌ها از محل سرویس‌های خاص

شکل گیری دامپینگ در بخش PSP ها

صندوق سرمایه‌گذاری نگین بالاتر از پیش‌بینی سود پرداخت کرد

امکان پرداخت از طریق تلفن‌همراه

برای دیجیتالی شدن ساختار بانک ها تغییر می کند

شبکه بانکی نیازمند جراحی بزرگ است

پیامک لحظه ای بانک تجارت پولی شد

بانک های بورسی تحت فشار هستند

نگرانی نسبت به آینده اقتصادی دلیل گرانی دلار

فروشگاه هوشمند به صنعت PSP آمد

رای‌گیری مجدد برای افزایش حقوق سال۹۷

پرداخت وام به۳۳هزار زن سرپرست خانوار

کارمزدها مهم‌ترین چالش صنعت پرداخت

پرداخت ۵۷هزار فقره تسهیلات سرمایه درگردش توسط بانک ملی

دلار۴۵۸۸تومان شد

رشد ۵۹۶واحدی شاخص بورس

رونمایی‌از سکه جدید ۵هزار ریالی

کمیته رصد تحولات بازار ارز تشکیل می‌شود

در ۹ ماه گذشته صورت گرفت؛

افزایش ۴۳درصدی معاملات اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس

۱۶:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۸کد خبر: 231011
ایستانیوز:از ابتدای امسال تا پایان آذرماه در مدت ۹ ماه، تعداد ۶۱ میلیارد و ۵۱۴میلیون ورقه بهادار در ۷میلیون و ۱۸۴هزار نوبت به ارزش ۳۶۵هزار و ۱۸۲ میلیارد ریال طی ۱۸۱روز معاملاتی در بازارهای فرابورس خرید و فروش شده است که به ترتیب از افت ۳ درصدی حجم و افزایش ۱۸ و ۴۹ درصدی دفعات و ارزش معاملات نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)،حجم معاملات اوراق گواهی تسهیلات مسکن در 9 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال 43درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 
به گزارش ایستانیوز به نقل از سنا ، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه در مدت 9 ماه، تعداد 61 میلیارد و 514میلیون ورقه بهادار در 7میلیون و 184هزار نوبت به ارزش 365هزار و 182 میلیارد ریال طی 181روز معاملاتی در بازارهای فرابورس خرید و فروش شده است که به ترتیب از افت 3 درصدی حجم و افزایش 18 و 49 درصدی دفعات و ارزش معاملات نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت دارد.
 
همچنین بازار اول فرابورس در 9 ماه گذشته تغییر مالکیت 7 میلیارد و 107 میلیون ورقه بهادار به ارزش 14هزار و 210میلیارد ریال و بازار دوم مبادله 21میلیاد و 832میلیون ورقه بهادار به ارزش 68هزار و 889 میلیارد ریال را به خود دیدند که این ارقام به ترتیب بیانگر افت 41 و 49درصدی حجم و ارزش معاملات در بازار اول و افزایش 7 و افت یک درصدی حجم و ارزش معاملات بازار دوم در مقایسه با مدت مشابه سال 95 است.
 
این گزارش می افزاید: در بازار ابزارهای نوین مالی نیز در این مدت تعداد یک میلیارد و 565 میلیون اوراق بدهی به ارزش 224هزار و 281میلیارد ریال معامله شده است که از افزایش 16درصدی و رشد 26درصدی حجم و ارزش معاملات این بازار در 9 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال حکایت می‌کند.
 
افزون بر این بالغ بر 1346میلیون صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله به ارزش 13 هزار و 619 میلیارد ریال و 13میلیون ورقه گواهی تسهیلات مسکن(تسه) به ارزش 9672 میلیارد ریال در این مدت در این بازار مورد معامله قرار گرفته است که نشان از افزایش 14 و 21درصدی حجم و ارزش معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و رشد 43درصدی حجم و 27درصدی ارزش معاملات اوراق گواهی تسهیلات مسکن دارد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *