RSS
امروز دوشنبه ، ۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

موافقت سهامداران شرکت بورس با تقسیم ۸۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم

با دست خود گلوی خود را نفشاریم

خریداران انبوه سکه و ارز باید مالیات بدهند

روحانی خطاب به ترامپ: با دم شیر بازی نکن

تاکید همتی در پکن بر تداوم حفظ ثبات و آرامش در صنعت بیمه

رشد پرداخت تسهیلات ساخت مسکن

ساعت کار شعب بانک ملی در استان تهران تغییر کرد

صورتحساب‌ بانکی ۲۵۷۹ مودی مشکوک به فرار مالیاتی دریافت شد

عرضه نفت خام در بورس در انتظار تصمیم دو وزیر

موافقت سازمان بورس با افزایش سرمایه شرکت خدمات انفورماتیک

پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت پنجاه ونهمین سالگرد تاسیس بیمه آسیا

جشنواره بانک گردشگری برای پایانه‌های فروش

سود ۱۴۹ریالی بیمه نوین برای هر سهم

صورت‌های مالی بانک پارسیان تصویب شد

تحقیق و تفحص از بانک مرکزی تصویب شد

ساعت کاری شعب بانک سپه تهران تغییر کرد

ساعت کاری بانک‌ها به روال قبل برمی گردد؟

تسهیلات پرداختی بانک ها افزایش یافت

آمادگی صنعت بیمه برای حمایت از طرح‌های جدید

صورت‌های مالی بیمه دانا تصویب شد

دلار ثابت ماند و سکه گران شد/جدول

ضرورت حمایت بانک‌ها از واحدهای کوچک و متوسط

مجمع بیمه آرمان به حدنصاب نرسید

فساد در سازمان خصوصی سازی تکذیب شد

ارائه خدمات مطلوب با درگاه الکترونیکی

مدیر عامل جدید شرکت کاشف منصوب شد

۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۹/۲۶کد خبر: 228398
ایستانیوز:مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت کاشف با حضور معاون فناوری‌­های نوین بانک مرکزی، مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، اعضای هیات مدیره و تنی چند از مدیران کاشف برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، در این مراسم، علی اکبر کاظمی نیا به سمت مدیر عامل جدید کاشف منصوب و از تلاش ­های سیدعلی هاشمی اقدم، مدیرعامل پیشین این شرکت قدردانی شد. معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در مراسم معارفه کاظمی­ نیا، ضمن اشاره به روند شکل­ گیری و تاسیس شرکت کاشف گفت: خوشبختانه شرکت کاشف با فعالیت و تلاش مدیرعامل و همکاری و پشتیبانی بانک مرکزی و مدیران شرکت ­های گروه ملی انفورماتیک توانست برهه تاسیس، قوام دهی ساختار سازمانی و جذب سرمایه انسانی مورد نیاز را با موفقیت پشت سر بگذارد و آماده ورود به فاز اجرا و عملیات شود.
 
حکیمی ضمن قدردانی از تلاش های هاشمی اقدم، نخستین مدیرعامل شرکت کاشف، ابراز امیدواری کرد که بانک مرکزی و مجموعه نظام بانکی کشور در دوره مدیریت جدید شرکت، شاهد ثمرات و دستاورهای مطلوبی باشند و برای کاظمی نیا در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
 
عسگری، مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک نیز با بیان اینکه تحول مدیریتی صورت گرفته در راستای استفاده بهینه از توان و تجربه مدیران مجموعه شرکت های ملی انفورماتیک در مناصب مختلف است، ابراز امیدواری کرد که به پشتوانه تخصص، تجربه و توانمندی مدیر عامل جدید، شرکت کاشف در مسیر توسعه و ارائه خدمت نقش آفرین باشد.
 
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک هم با اشاره به شرایط ویژه دوره تاسیس و شکل­ گیری شرکت و شرایط ویژه ای که شرکت ­های تازه تاسیس با آن مواجه هستند گفت: کاشف با همت و همدلی مدیران و اعضای هیات مدیره دشواری­ ها و تنگناهای این برهه را پشت سرگذاشته و امیدواریم در دوره مدیریت جدید،  روند رو به رشد شرکت با موفقیت و قدرت ادامه یابد و در این مسیر همه اعضای گروه شرکت­ های ملی انفورماتیک حامی کاشف خواهند بود.
 
نجفی همچنین با بیان اینکه مطابق سیاست ­های مدیریتی گروه ملی انفورماتیک، از توان و دانش مدیران و متخصصین  گروه در درون مجموعه استفاده خواهد شد، از انتصاب هاشمی اقدم در سمت مدیرعاملی شرکت فرادیس گستر کیش خبر داد و گفت: این شرکت تمامی امور مرتبط با مدیریت فین تک ­ها را بر عهده خواهد داشت.
 
مدیرعامل جدید کاشف از مدیران مجرب حوزه فناوری اطلاعات کشور است که بیش از دو دهه فعالیت حرفه ­ای را در رزومه خود دارد. کاظمی نیا که پیش از این مدیریت عامل شرکت خدمات انفورماتیک کیش را عهده ­دار بوده، سابقه ۱۹ سال فعالیت در شرکت داده پردازی ایران، تصدی مدیریت امور مهندسی شبکه این شرکت و قریب دو سال معاونت فنی و انفورماتیک شرکت پرداخت نوین آرین را نیز در کارنامه خود دارد.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *