RSS
امروز چهارشنبه ، ۷ تیر ۱۳۹۶
آخرین اخبار

بررسی آئین‌نامه پیشنهادی بیمه مرکزی درباره بازاریابی برخط

بررسی نقش بازار سرمایه در ایجاد اشتغال

پایان هفته فرابورس با رشد بیش از یک درصدی شاخص

بورس تهران و کوالالامپور کم ریسک‌ترین بازارهای دنیا

استفاده از ظرفیت‌های بانک شهر در پروژه‌های فرهنگی و عمرانی

نرخ حواله‌کرد ارزها در صرافی دوبی

پژو ۲۰۰۸؛نیامده اسیر حاشیه شد

تقویت ۳۹ واحدی شاخص کل بورس

اثرات تصمیم جدید FATF به روابط بانکی ایران

مردم نگران سپرده‌هایشان در بانک‌ها نباشند

تجلیل از ایجاد ثبات در مدیریت تامین اجتماعی

جزییات پذیره نویسی صکوک ۸۵ میلیاردی سایپا یدک با سود ۱۸ درصدی

سپرده بهاران در بانک قوامین به نرخ ۲۲ درصد افتتاح می شود

حمایت تأمین‌اجتماعی از حادثه‌دیده ناشی از کار

پنج شرکت دولتی به مزایده گذاشته می‌شود

نوسان دلار با اظهارات روسای بانک مرکزی

دلار ۳۷۵۶تومان شد

برای وام مسکن ۱۱۰ میلیونی، ۱۶.۵ میلیون اوراق بخرند

چرا بانک ها به کاهش نرخ سود تمکین نمی کنند ؟

جزئیات شیوه کشف قیمت و مبادله منصفانه کالا

بررسی قیمت‌گذاری خودرو در جلسه دوشنبه آتی شورای رقابت

عرضه سهام شرکت بازرسی کیفیت ایران لغو شد

مقایسه رشد بازارهای سکه و مسکن از ۹۲تا۹۵

تجربه تندر-۹۰ برای پژو ۲۰۰۸تکرار می‌شود؟

تقاضای "شش‌گانه" برای اصلاح طرح کارت اعتباری خرید

از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم؛

نحوه بهره مندی فرزندان از مزایای مستمری بواسطه فوت والدین

۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۳/۲۹کد خبر: 200442
ایستانیوز:فرزندان بیمه شده متوفی با احراز شرایطی از مزایای مستمری سازمان تامین اجتماعی برخوردار می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، فرزندان دختر بیمه شده متوفی، مادامی که شغل و همسر نداشته باشند، از مزایای مستمری والدین متوفی بیمه شده خود برخوردار می شوند.
 
 اما فرزندان ذکور بیمه شده متوفی تا سن ٢٠ سالگی می توانند از مستمری بازماندگان دریافت کنند و پس از ٢٠ سالگی، پرداخت مستمری به آنها مشروط می شود.
 
 مطابق بند ٣ ماده ٤٨ قانون حمایت خانواده اصل بر توقف پرداخت مستمری بازماندگان به فرزندان ذکور در سن ٢٠ سالگی است و پس از ٢٠ سالگی تنها در شرایطی که فرزندان ذکور، منحصراً معلول ازکارافتاده نیازمند بوده و یا منحصراً اشتغال به تحصیلات دانشگاهی داشته باشند، می توانند از مستمری بازماندگان برخوردار شوند.
 
 گفتنی است،در صورت ترک تحصیل استفاده از مزایای مذکور متوقف و برخورداری از مزایای فوق مطابق قانون امکان پذیر نخواهد بود.
 

خبرهای مرتبط:



برچسب‌ها:تامین اجتماعی
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *