RSS
امروز چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار

اگر بانک مرکزی دخالت نکند، حباب سکه می‌ترکد

از "الف" تا "ی" ارزهای دیجیتالی

شگرد جدید صرافان در فروش ارز

زمان واریز یارانه مردادماه مشخص شد

امکان ثبت اینترنتی درخواست برای دریافت پایانه فروشگاهی بانک ملت

حمایت بانک کشاورزی از سنت حسنه ازدواج

انتشار شماره جدید ماهنامه بیمه دانا

پاسخگویی صددرصدی بیمه آسیا

افزایش اعتماد عمومی و رشد سرمایه‌گذاری در بانک شهر

نقش حساس تأمین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی

مکاتبه مالیاتی بانک‌ها با جهانگیری

رشد ۲۴۰۰واحدی شاخص بورس

دستورالعمل توازن صادراتی تصویب شد

متوسط مالیات هر پزشک ۵.۷ میلیون

نرخ دلار به زیر ۸ هزار تومان رسید

انتخاب رئیس و نایب رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران

شرکت مخابرات سرویس های ویژه به صنعت بیمه ارایه می دهد

بیمه گذاران الحاقیه بیمه بدنه خودرو تهیه کنند

سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار بیمه‌ای به ۴ میلیارد دلار رسید

دستورالعمل تامین و انتقال ارز هزینه‌های حمل‌ونقل کالا ابلاغ شد

راهکارهای ۱۰ گانه ساماندهی بازار مسکن

ابلاغ صورت‌های مالی نمونه به شرکت‌های کارگزاری

انتصاب مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین

نظام پیشنهادها، محور مجله شماره ۲۵۳ بانک ملی ایران

شارژ آزمایشی مگامدول چادرملو با موفقیت انجام شد

واگذارى ماشین‌سازى به شستا مخالف قانون است

۱۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۳/۲۷کد خبر: 200276
ایستانیوز:رییس کل سازمان خصوصی سازی در واکنش به اظهارات یکى از نمایندگان فعلى مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شوراى اسلامى واکنش نشان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)، عبدالله پوری حسینی در واکنش به این اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنى بر حمایت مالى خریدار ماشین سازى از ستاد انتخابات دکتر روحانى گفت: به جرات مى گویم که خریدار ماشین سازی هیچ کمک مالی به ستاد آقای روحانی نکرده است.
 
پوری حسینی با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه تاکنون درخواست خرید ماشین سازی را نداده است، تصریح کرد: نمایندگان محترم تبریز خواستار واگذاری این شرکت در قالب رد دیون دولت به شستا بودند، ولى شستا برای خرید ماشین سازی حاضر نبوده و نیست که پولی بپردازد.
 
وی اضافه کرد: هر شرکت دیگری که حاضر باشد ۷۰۰ میلیارد تومان با مهلت پرداخت بهتر از خریدار فعلی این شرکت و یا مبلغی بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان با همان شرایط خریدار فعلی بپردازد، همین امروز اعلام کند تا فروش ماشین سازى به آن مجموعه صورت پذیرد.
 
رییس کل سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: بر این اساس اظهارات نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شوراى اسلامى تعجب برانگیز است و امیدواریم این خبر منتسب به نماینده محترم تبریز تکذیب شود، چون این همه اعلام خلاف واقع از یک نماینده محترم مجلس بعید است.
 
وی ادامه داد: ماشین سازی بیش از شش بار در دولت یازدهم به مزایده گذاشته شده بود که خریداری نداشته و در سال ۹۴ در اجرای بند ف تبصره ۳ قانون بودجه همان سال به صندوق بازنشستگان فولاد واگذار شده و دولتی نیست و هم اکنون از طرف این صندوق به قیمتی بالاتر از قیمت پایه مزایده های برگزار شده و با شرایطی سخت تر از مزایده های گذشته به خریداران جدید در حال انتقال است.
 
پوری حسینی همچین در خصوص درخواست نمایندگان محترم تبریز در مجلس شورای اسلامی از ریاست محترم جمهوری نیز گفت: جلسه ای در مورخه ۲۲ خرداد ماه با حضور وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و تنی چند از نمایندگان تشکیل شد و در این جلسه یاداوری شد که واگذاری سهام شرکت های دولتی به شستا مغایر با مفاد صریح قوانین مصوب مجلس است و نمایندگان حاضر نیز بر ضرورت حفظ اشتغال و امنیت شغلی کارگران شرکت تاکید کردند و این خواسته در قرارداد منعقده به صورت کاملا شفاف درج شده است.
 
گفتنی است، بنابر اعلام سازمان خصوصی سازی، این سازمان این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت صلاحدید نسبت به اظهارات خلاف واقع این نماینده به مراجع قانونی شکایت کند.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *